Vysvědčení

Po celý půlrok jsme se snažili, aby z nás byli co nejlepší školáci. Umíme už číst téměř všechna písmenka, napíšeme dopis, počítáme do 20. Ve škole se už neztratíme, trefíme do bazénu i jídelny, knihovny nebo počítačové učebny. Poradíme si s kamarády i při skupinové práci a dračích úkolech. Zvládli jsme i samostatnou velkou prověrku z matematiky na počítači. Nebojíme se čtení ani když jsme četli v jeskyni čarodějnice s netopýry nad hlavou. Stali se z nás kamarádi. Dnes jsme společně netrpělivě čekali na své první vysvědčení. Jedno nám přinesl drak- velkou jedničku. To druhé paní učitelka- tady bylo těch jedniček více. Paní učitelka říká, že jsme šikulky a děláme jí radost. Tak snad nám to vydrží i do druhého pololetí.

Uložit