Pololetní vysvědčení s robotem Thespiánem

Pololetní vysvědčení nám předal humanoidní robot Thespián v iQlandii v Liberci. Každému řekl, v čem je dobrý a co má zlepšit. Podal nám vysvědčení rukou. Byl to moc hezký zážitek. Velké překvapení nám připravili někteří rodiče, kteří na tajňačku za námi dorazili. Slavnostní atmosféru umocňovala i přítomnost reportérů a novinářů. Po poskytnutích rozhovorech jsme se zcela vrhli dna prozkoumávání iQlandie. Bylo to neskutečné a čas taaak rychle utekl. Víte, že jsme zvedli společnými silami auto ? Že jsme programovali robota Thespiana?  

Reportáž rozhlasu Dvojka-3.A

Pololetní vysvědčení třídě 3.A předal humanoidní robot Thespian. Cestou do Liberce děti zastihlo vysílání rozhlasu Dvojka o robotovi a jejich školní práci. Reportáž o naší škole a jejich třídě jim udělala velkou radost. Podívejte se 🙂

Zveřejnil(a) ZŠ/MŠ Weberova dne Neděle 3. února 2019

Předávání vysvědčení 3.A Liberec

Předávání vysvědčení 3.A proběhlo v iQlandii- Liberec. Na děti čekal robot Thespián, který každému osobně pověděl, co dokáže a v čem se má zlepšit. Z jeho rukou každý převzal vysvědčení. Překvapení nám připravili někteří rodiče, kteří tajně dorazili do Liberce a nenechali si ujít mimořádný zážitek. Na děti čekali reportéři a novináři. Děti si zaslouží pochvalu, jak reprezentovaly školu a zvládly rozhovory s novináři. V rozhlasovém pořadu Radiožurnálu byly živé vstupy dětí a třídní paní učitelky. V denících jsou články :https://liberec.rozhlas.cz/skolakum-v-liberci-vysvedceni-preda-robot-thespian-7751019https://decinsky.denik.cz/zpravy_region/foto-stovce-deti-v-liberci-predaval-vysvedceni-robot-20190201.htmlhttps://www.genusplus.cz/informacni-servis/liberecko/v-science-centru-dnes-predaval-pololetni-vysvedceni-humanoidOjedinělý zážitek dovršil volný vstup do všech částí iQlandie, který si děti náramně užily.

Zveřejnil(a) ZŠ/MŠ Weberova dne Neděle 3. února 2019

Děti si zaslouží pochvalu, jak reprezentovaly školu a zvládly rozhovory s novináři. V rozhlasovém pořadu Dvojky  a Radiožurnálu byly živé vstupy dětí a třídní paní učitelky. V denících jsou články :

 

zpráva1     zpráva2   zprava3