Noc s Andersenem

Poslední den v březnu nás čekala tajemná akce NOC S ANDERSENEM. Kdo se bojí, nesmí v noci do knihovny! Na ty, kteří se nebojí, čeká noc plná pohádkových postav, her a úkolů. TENTO ROK VE ZNAMENÍ ČTYŘLÍSTKU.  Dopoledne jsme si četli, vyráběli náš třídní komiks a dokončovali Myšpulínův vynález. Odpoledne jsme se sešli u Pohádkového stromu, kde na nás čekal pan Andersen. Předal nám polovinu mapy. V knihovně nám hodná strašidla ukázala cestu k dalším kousíčkům zprávy. V 19.00 hodin jsme se všichni sešli v tělocvičně a předvedli svůj vynález. Náš měl úspěch, hlavně proto že byl tak plný překvapení. A co to bylo? No přeci čtečka myšlenek. A pak…pak to přišlo. Bojovka. Pochodovali jsme podle mapy a plnili úkoly. Podívejte se na fotky. Moc se nám to líbilo. Ani jsme se moc nebáli. Co bylo nejlepší ? Tak třeba lovení kouzelných papírků, zoo, baba čarodějnice, pan Andersen a další.