IQ třídy v 60 -ti s

Video ukazuje, co všechno jsme už zvládli. Umíme pracovat s QR kódy. Na tabletech už dokážeme soutěžit mezi s sebou  v Kahoo či   Smart labu – Příšerkový kvíz. Orientujeme se i v 3d mapách a umíme přenést vrstevnice v programu LandscapAR do 3d podoby hor. Nejdříve nám k tomu sloužily brambory, ale teď už zvládáme tvořit pohoří na tabletu. Pomocí street view jsme prošli mnohá místa ve světě a dokonce jsme prozkoumali i vesmírnou stanici. Podařily se nám nádherné 3d animované obrázky v programu  Quiver. Není pro nás těžké tvořit časové osy v programu Timeline. Poskládali jsme v „hudebním  počítačovém studiu“  hudební útržky do správného pořadí skladby- Osudová Beethoven. Rádi soutěžíme a poznáváme vše nové. Největší oblibě se teď těší Ozobot. Programujeme zatím jen pomocí barevných fixů. Ale i tak nás náš třídní robotek už poslouchá. Teď mu programujeme matematickou nebo češtinářskou cestu pro denní desetiminutovky. Video jsme poslali do iQLANDIE v Liberci do soutěže Vysvědčení s robotem. Moc si přejeme, aby nám vysvědčení předával humanoidní robot Thespian 🙂